KONST / Litografier / Färglitografi 10985589
nr 1098 5589
Ã…ke Holm
(1900-1980), Sverige
Färglitografi, Åke Holm (1900-1980), 174/250, signerad, motivet: 20x17
Åke Holm, född 1900, död 1980, svensk keramiker och skulptör.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:51:30
200 kr
300 kr